دی ۷, ۱۳۹۶

بزرگترین رویداد ورزش های رزمی در ایران با حضور گرند مستر سمی شیلت

بزرگترین رویداد ورزش های رزمی در ایران با حضور گرندمستر سمی شیلت

آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و مجموعه ورزشی کبکانیان به مدت یک هفته شاهد برگزاری با شکوه اولین دوره سمینار بین المللی فنی – آموزشی فدراسیون کیک بوکسینگ آسیا بود . در این رویداد بین المللی که در نوع خود کم نظیر بود، برای اولین بار دوره های فنی آموزشی در چهار بخش مربیگری بین المللی بدنسازی در ورزش های رزمی – مربیگری درجه C  کیک بوکسینگ – داوری درجهC   کیک بوکسینگ و آزمون های دان یک تا پنج فدراسیون کیک بوکسینگ آسیا با حضور اساتید بین المللی و با استقبال کم نظیر ورزشکاران و جامعه دانشگاهی و پیشکسوتان و قهرمانان ملی برگزار شد .

این رویداد بین المللی با اهتمام و تلاش در خور تحسین شیهان امیر مصدق نایب رییس اول فدراسیون جهانی wkf  و رییس فدراسیون wkf  آسیا و رئیس سبک کیک بوکسینگ IKF فدراسیون ورزشهای رزمی ایران  با نظارت مستقیم و مشارکت استاد بین المللی ” گرند مستر سمی شیلت ” قهرمان چهار دوره مسابقات جهانی k1  و بازیگر سینمای رزمی برگزار شد .

بر اساس اعلام شیهان امیر مصدق نایب رئیس اول فدراسیون جهانی wkf  و رئیس فدراسیون wkf  آسیا این رویداد بین المللی با هدف ارتقای سطح علمی و کاربردی ورزشکاران و علاقمندان حوزه علوم ورزشی به منظور تعمیق غنای فنی و توانمند سازی جامعه ورزشی ، تبادل اطلاعات ورزشی روز دنیا و گرد هم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده کیک بوکسینگ آسیا – WKF

از هفتم الی چهاردهم آذر ماه سال جاری و با مجوز وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های رزمی بر گزار شد.

تدریس اساتید دانشگاهی

در این سمینار بین المللی اساتید حوزه علوم ورزشی آخرین استاندارد های روز ورزش های رزمی را به سمع و نظر و شرکت کنندگان و علاقمندان رساندند :

در دوره مربیگری بدنسازی در ورزش های رزمی ، دروس فیزیولوژی تمرین و شیوه های انتقال تمرین در مسابقه از سوی دکتر بهرامی نژاد تدریس شد همچنین تشریح آسیب های احتمالی در حوزه ورزش های رزمی توسط دکتر تقوی تدریس شد ،چگونگی تمرین های سرعتی و چابکی و تقویت توانمندی ورزشکاران نیز با تدریس آقای تیماجی به علاقمندان ارائه شد و دکتر عطارد اصول علمی و بروز شده تغذیه ورزشکاران در سه مرحله قبل از مسابقات ، در حین مسابقات و بعد از مسابقات را تشریح کرد و آنگاه آقای چراغی از رمز و راز های چگونگی تقویت قدرت و توانمندی در سایه تمرینات سخن گفت و گرند مستر ” سمی شیلت ” میهمان این دوره بین المللی قوانین  روز کیک بوکسینگ  k1   را با همراهی آقای آرین مدنی به سمع و نظر شرکت کنندگان رسانید . گفتنی است که برگزاری این دوره های فنی و آموزشی که برای اولین بار برگزار میشد در ارتقای سطح آگاهی هر چه بیشتر علاقمندان تاثیر بسیار مطلوبی داشت و شرکت کنندگان ضمن ابراز رضایت از برگزاری این سمینار بین المللی و با تقدیر و تشکر از بانیان برگزاری این سمینار بویژه شیهان امیر مصدق از ضرورت تداوم اینگونه سمینارها در آینده سخن گفتند .

در پایان این دوره بین المللی مدارک معتبر بین المللی فدراسیون جهانی کیک بوکسینگ  wkf  با امضای گرند مستر” سمی شیلت” ارائه گردید.

استقبال کم نظیر بانوان

ساره قاسمی دبیر کمیته بانوان کیک بوکسینگ wkf  در گفتگو با عصر ورزش ضمن اظهار خرسندی از استقبال کم نظیر بانوان ورزشکار در این سمینار بین المللی اظهار داشت : برگزاری چنین دوره های فنی آموزشی برای ارتقاء سطح علمی و عملی بانوان ورزشکار وشکوفاشدن استعداد ها و شناساندن توانمندی های زنان ورزشکار ایرانی به جهان ورزش الزامی است و از تعدادی از بانوان فعال و با انگیزه جهت حضور در کمیته مرکزی بانوان دعوت به عمل آورد.

غزاله ابوالقاسمی مسئول کمیته آموزش کیک بوکسینگ wkf  نیز به همکارمان در مورد اثرات مطلوب برگزاری اینگونه سمینار ها گفت : سمینار بین المللی فنی-آموزشی با حضور مدرس بین المللی گرندمسترسمی شیلت و  اساتید برتر آکادمی ملی المپیک  آقایان : دکتربهرامی نژاد ،دکتر تقوی،دکتر عطارد، تیماجی ، چراغی و  آرین مدنی مدرس داوری فدراسیون ورزشهای رزمی از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار بود و بازخورد بسیار خوبی در بین شرکت کنندگان داشت.

وی همچنین گفت : در تقویم آموزشی فدراسیون wkf و سبک کیک بوکسینگ IKF  فدراسیون ورزشهای رزمی ، برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی با هدف بهره مندی حداکثری از ظرفیت ها در راستای تقویت ورزش رزمی در دستور کار قرار گرفته است.

شیهان امیر مصدق : تداوم سمینارهای بین المللی

شیهان امیر مصدق نائب رئیس اول فدراسیون جهانی wkf  و رئیس فدراسیون wkf  آسیا در گفتگو با خبرنگار عصر ورزش ضمن ابراز خرسندی از استقبال کم نظیر قهرمانان ، اساتید و همچنین قشر دانشگاهی در اولین سمینار بین المللی با حضور آقای سمی شیلت اسطوره و مرد با اخلاق کیک بوکسینگ جهان و با تدریس دروس تخصصی توسط اساتید آکادمی ملی المپیک در جهت ارتقاء و رشد علمی قهرمانان و ورزشکار این مرز و بوم ،اعلام نمود که امیدواریم مجددا شاهد چنین رویدادهای تخصصی ورزشی در ایران باشیم که در این راستا برای برگزاری کارگاههای مختلف آموزشی به صورت تخصصی برنامه ریزی بلند مدتی در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از امضای قرارداد با آقای سمی شیلت به منظور حضور مجدد ایشان در سمینارهای مختلف بین المللی در ایران و آموزش سیستم کیک بوکسینگ برای کلیه ی رده های سنی و حضور ورزشکاران قهرمان ایرانی در آکادمی سمی شیلت در هلند و کسب مهارت های لازم جهت حضور در رویدادهای بزرگ جهان با حمایت سمی شیلت خبرداد.

تقدیر و تشکر

گفتنی است که روابط عمومی فدراسیون کیک بوکسینگ wkf آسیا در پایان این سمیناربین المللی به رسم سپاس از مسئولین و اساتید وبرگزار کنندگان و حامیان این سمینار بین المللی به شرح زیر تقدیر و تشکر ویژه خود را ابراز داشته است :

جناب آقای رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی ایران

جناب آقای شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک

جناب آقای امینی نائب رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی

جناب آقای دکتر عابدی ، دکتر شادنیا ، آقای باقرزاده رئیس آکادمی ملی المپیک ایران ، آقای رحیم مصدق ،

خانم آیاتای مصدق ، خانم دکتر سمیه سهرابی ، خانم غزاله ابوالقاسمی ، خانم ساره قاسمی ،

مدرسین آکادمی ملی المپیک :آقای دکتر بهرامی نژاد،آقای دکتر تقوی، دکتر عطارد، آقای تیماجی ،آقای چراغی

آقای آرین مدنی مدرس داوری فدراسیون ورزشهای رزمی ایران

آقای منصورزینال زاده مدیر سالن همایش آکادمی ملی المپیک ، آقای امینی پور ،

آقایان علی پناهی و یوسف علیزاده گروه حفاظت

آقای حسن شورانیان ،آقای مجتبی هنری ،خانم صمیم بابااحمدی،حسن بختیاری،حسین غیاثیان،حسین جعفری،بهنام اشرفی ،خشایار قاسمی،مسعود کشفی ،جمشید گیوه چی، محمد نعیمی،میثم حسینی ،حمزه مرادیان و همه ی افرادی که در برگزاری این سمینار جهانی ارزشمند ما را یاری نمودند.

و تقدیر و تشکر ویژه از تمام دوستانی که با سنگ اندازی در برگزاری این سمینار باعث شدند ما این سمینار را با قدرت هر چه تمامتر برگزار کنیم.

 

فدراسیون جهانی کیک بوکسینگ wkf  با نمایندگی سبک کیک بوکسینگ ikf  فدراسیون ورزشهای رزمی در ایران از تمامی استان ها و شهرستانها  برای بانوان و آقایان نماینده ی فعال می پذیرد.

تلفن تماس :۲۲۱۴۵۶۰۷

تلگرام : ۰۹۰۲۴۳۱۳۱۰۷


دی ۷, ۱۳۹۶

مسابقات بهترین بهترین های wkf یادواره شهدای گمنام شهرستان شهریار ۱۶ شهریور ۱۳۹۶

کیک بوکسینگwkf  ایران به ریاست شیهان امیر مصدق برگزار کرد:

مسابقات بهترین بهترینهای wkfبه مناسبت گرامیداشت یادواره شهدای گمنام شهرستان شهریار مورخ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ در مجموعه ورزشی چند منظوره امیریه در شهریار در اوزان و در رده های سنی مختلف در استایل لو کیک برگزار گردید.

جوایز شامل مدال و احکام قهرمانی برای تمامی نفرات و تندیس قهرمانی و جایزه نقدی برای نفرات اول و دوم در تمامی رده های سنی.

مراسم اهدای جوایز و معرفی نفرات برتر با سخنرانی شیهان امیر مصدق رئیس فدراسیون کیک بوکسینگ wkf آسیا و تقدیر و تشکر وی از مهمانان ، مربیان ، داوران و قهرمانان این رشته و دعوت از آنان در جایگاه ویژه آغاز شد.

باتقدیر و تشکر ویژه از :

آقای رحیم مصدق رئیس شورای سیاست گذاری wkf

آقای امیر مصدق رئیس فدراسیون کیک بوکسینگ wkfآسیا و نائب رئیس اول فدراسیون جهانی wkf

آقای مصطفی مصدق  قهرمان ۴دوره مسابقات جهانی

آقای جمشید اصغر گیوه چی از قهرمانان جهان

خانم ساره قاسمی دبیر کمیته بانوان wkf

خانم غزاله ابوالقاسمی مسئول کمیته آموزشwkf

آقای مجتبی هنری عضو هیئت رئیسه wkf

آقای جواد نجفی عضو هیئت رئیسه wkf

آقای شاهپور بیرانوند

آقای دکتر صالح نیا عضو کمیته حقوقی wkf

آقای علی صادقی مسئول روابط بین الملل wkf

آقای هادی رحیمی خواص مشاور فرهنگی wkf

آقای علی رمضانی هنرمند و خواننده مشهور

آقای ابوالفضل حطری

آقای بهزاد مقیمی

آقای سعید اخوت

آقای حسین جعفری

و همه افرادی که در برگزاری این مسابقه ما را یاری نمودند.


دی ۷, ۱۳۹۶

مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ ( لایت کنتاکت ) استان تهران یادواره سردار شهید یوسف حطری ۲۰ مرداد ۱۳۹۶

فدراسیون کیک بوکسینگ WKF آسیا وگروه IKFفدراسیون ورزشهای رزمی ایران برگزار کرد:
مسابقات با شکوه کیک بوکسینگ قهرمانی استان تهران (انتخابی مسابقات کشوری) به مناسبات گرامیداشت یادواره سردار شهید یوسف حطری مورخ جمعه ۲۰/۵/۹۶ در سالن ورزشی ایستگاه ۳۴ آتش نشانی در اوزان و رده های سنی مختلف در استایل لایت کنتاکت و فرم زیر نظر شیهان امیر مصدق رئیس فدراسیون کیک بوکسینگ WKFآسیا و با مسئولیت آقای جمشید گیوه چی از قهرمانان برجسته این رشته ونماینده سبک در استان تهران برگزار گردید.
این دوره از مسابقات با حضور ۱۳۰ ورزشکار از باشگاههای مختلف در سطح استان تهران در سطح عالی از نظر امادگی شرکت کنندگان،کمیته داوری و با حضور کادر اجرایی قوی برگزار شد که استعدادهای جدیدی به جامعه کیک بوکسینگ کشور معرفی کردید و همچنین تیم لایت کنتاکت تهران برای حضور در مسابقات کشوری بسته شد.
فینال مسابقات با حضور چهره های سیاسی،ورزشی و هنری و پیشکسوتان که در ذیل نام آنهاذکر خواهد شد، شور و هیجان خاصی پیدا کرد.
در ادامه مراسم ،آقای مهداد اکبری از مدرسین و قهرمانان بدنسازی و فیتنس توضیحاتی درباره دستگاه EMS در ورزشهای رزمی وتاثیرات آن در آمادگی جسمانی ورزشکاران ارائه دادند.

مراسم اهدای جوایز و معرفی نفرات برتر با سخنرانی رئیس فدراسیون شیهان امیر مصدق و تقدیر و تشکر وی از مهمانان،مربیان،داوران و قهرمانان این رشته و دعوت از آنان در جایگاه ویژه آغاز شد.
جوایز شامل احکام قهرمانی و مدال و هچنین تابلو فرش برای نفرات برتر در رده سنی بزرگسالان و تندیس قهرمانی برای نفرات برتر در تمامی رده های سنی.
در ضمن از زحمات بیدریغ آقای مهندس شریف زاده ریاست محترم سازمان آتش نشانی و پرسنل زحمتکش ایستگاه ۳۴ آتش نشانی کمال تشکر و ارادت را داریم که با همکاری ایشان و عنایت پروردگار و تلاش کمیته اجرایی این مسابقات به نحو احسن برگزار گردید.
با تقدیر از:
۱-حاج رحیم مصدق رئیس شورای سیاست گذاری کیک بوکسینگ IKF/WKF آسیا
۲-جناب مهندس شریف زاده ریاست محترم سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی تهران
۳-جناب آقای شاپور بیرانوند از حقوقدانان برجسته کشور و عضو هیئت رئیسه WKF آسیا
۴-آقای رضا صفایی پور پیشکسوت و هنرمند سینما و قهرمان کشتی کج
۵-حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر آینه وند
۶-آقای جهان دهقان پور پیشکسوت و قهرمان رشته کشتی فرنگی ایران
۷-آقای محمدی مربی و پیشکسوت کشتی
۸-آقای سید عباس آل صادق دبیر هیات ورزشهای رزمی نیروهای مسلح
۹-آقای جناب سرهنگ عسگری دبیر هیات ورزشهای رزمی استان تهران
۱۰- آقای جمشید اصغر گیوه چی قهرمان کیک بوکسینگ جهان و مسئول برگزاری مسابقه
۱۱-آقای علی تکلو قهرمان کیک بوکسینگ جهان و عضو هیئت داوران
۱۲-آقای حمید محمد پور قهرمان کیک بوکسینگ جهان و عضو هیئت داوران
۱۳-آقای مسعود کشفی معاون هماهنگ کننده
۱۴-آقای عباس دیندار قهرمان جودوی کشور
۱۵-آقای بهرام حیدری مسئول تیم خادم و از اعضای کمیته داوران
۱۶-آقای آرین مدنی از قهرمانان و داوران بین المللی کیک بوکسینگ
۱۷-آقای محمد ربیعی
۱۸-آقای امین علیپور از قهرمانان کیک بوکسینگ و عضو کمیته داوران
۲۰-آقای دکتر آزادواری عضو هیئت رئیسه فدراسیون کیک بوکسینگ WKF آسیا
۲۱-حضور خانواده معظم شهدا جناب آقای ابوالفضل حطری برادر سردار شهید یوسف حطری که به عنوان عضو کمیته داوران زحمات زیادی متحمل شدند.
۲۲-آقای علیرضا راستی تهیه کننده فیلم آب را گل نکنیم
۲۲-آقای مهداد اکبری از مدرسین و قهرمانان بدنسازی و فیتنس
۲۳-آقای حمزه مرادیان قهرمان ساواته جهان و عضو کمیته داوران
۲۴-آقای ساشا کیا هنرمند و خواننده خوب کشور
۲۵-آقای مهدی هدایتی عضو شورای راهبردی فدراسیون آسیا
۲۶-آقای بهرام حیدری از مربیان خوب کیک بوکسینگ و از اعضای کمیته داوران
۲۷-آقای علی اصلانی از مربیان خوب کیک بوکسینگ و از اعضای کمیته داوران
۲۸-آقای ایمان جوادی از قهرمانان کیو کوشین و مربیان برجسته کشور
۲۹-آقای حسین دوستی از اعضای کمیته اجرایی
۳۰-جناب آقای دکتر سعید اکبری از اعضای محترم سازمان آتش نشانی که زحمات زیادی برای برگزاری مسابقات متحمل شدند.
۳۱-آقای دکتر محمد جباری
۳۲-آقای مهندس الله داد
۳۳-جناب آقای علی کاظمی مسئول سیستم صوتی سالن
۳۴-آقای رامین مظاهری به عنوان مربی با اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شدند.
۳۵-پرسنل زحمتکش ایستگاه ۳۴ آتش نشانی

 

 


دی ۷, ۱۳۹۶

ابلاغ حکم آقای دکتر مهدی آزادواری

شیهان امیر مصدق رییس فدراسیون wkf قاره آسیا طی حکمی آقای دکتر مهدی آزادواری را به سمت عضو هیات رییسه کیک بوکسینگ wkf منصوب کرد

تاریخ حکم : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲


فروردین ۲۶, ۱۳۹۶

انتصابات سبک WKF در سال ۱۳۹۶

انتصابات سبک WKF در سال ۱۳۹۶
برابر تصمیمات متخذه از سوی هیئت رئیسه سبک :
سرکار خانم کیمیا موسوی به “سمت مسئول کمیته روابط عمومی و عضو کمیته اجرائی”
جناب آقای مسعود کشفی به سمت “مشاور عالی ومعاونت هماهنگ کننده”
جناب آقای جمشید اصغر گیوه‌چی به سمت” رئیس کمیته فنی ومسئول استان تهران”
جناب آقای علی صادقی به سمت ” مسئول کمیته روابط بین الملل”
جناب آقای صادق اسدپور به سمت ” عضو کمیته روابط عمومی و مسئول IT سبک”
منصوب و در نخستین جلسه سال ۹۶ احکام ایشان تقدیم گردید.